antbangos.lt antbangos.lt

Nuo gruodžio 1 d. įsigyti galima bus tik turimas sandėlyje prekes.

Šventinio laikotarpio metu užsakymai gali kiek vėluoti. Plačiau - telefonu +370 683 59548

Ko nedovanoti?

Ar kada nors esate gave dovaną, kuri jus įžeistų? Ar pagalvojote, ką rinkdamas dovaną galvojo dovanotojas? Galbūt tai, kas atrodo linksmai, iš tiesų gali įžeisti?

Primenančios asmenines problemas dovanos. Jei dovanos gavėjas turi problemų - tokių kaip antsvoris, depresija, finansiniai nesklandumai, artimojo netektis, alkoholizmas - nedovanokite nieko, kas primintų ar būtų susiję su šiomis problemomis. Raskite, kas paverstų neigiamą į teigiamą. Pavyzdžiui merginai, kuri pergyvena dėl anstvorio, tiktų vėrinys, kuris atkreiptų dėmesį į gražius veido bruožus. Depresija ar prasta nuotaika besiskundžiantis apsidžiaugtų gavęs dovanų kuponą masažui ar vakarienę su tavim.

Problemų sprendimų knygos. Jei tikrai žinote, kad artimam žmogui reikia psichologinės ar emocinės pagalbos, nedovanokite knygos apie šių problemų sprendimo būdus, nebent jį buvo pageidauta. Mėgstantis skaityti labiau apsidžiaugtų gavęs dovanų kuponą apsipirkti knygyne.

Pigiai atrodančios dovanos. Net ir neturint didelio biudžeto, galima rasti dovaną, kuri daug nekainuos. Mėgstančiam madą - vietoje pigiai pagaminto, o gal ir netinkančio drabužio labiau tiktų žurnalo prenumerata apie mados tendencijas. Be to, tokia dovana nuolat primins apie jus kaip dovanotoją.

Higienos prekės. Galbūt kolega naudoja jums nepatinkantį dezodorantą ar girdėjote, kad nenusiskutęs atrodo nekaip? Tai nereiškia, kad naujas dezodorantas ar barzdaskutė jį pradžiugins ir kad jis tai naudos. Tokia dovana tiesiog gali priversti pasijusti nepatogiai prieš kitus šventės dalyvius. Sužinokite, kokios muzikos jis ar ji klauso - mėgstamos grupės albumas, žurnalas, o gal net bilietas į koncertą pradžiugins labiau.

Naudoti daiktai. Padovanokite tai, kas nėra panaudota. Perdovanoti dovaną yra priimtina tik jei apie dovanos ankstesnį turėtoją nežino tas, kuriam dovanojate.

Tai, kas akivaizdžiai nebus naudojama. Vyno taurės negeriančiam ar peleninė nerūkančiam tikrai netiks. Jei žmogus, kuriam dovanojate, tikrai jums rūpi, pasidomėkite, ką jis mėgta ir ko nemėgsta.

Apranga su vulgariais užrašais. Gal ir žinote, kad tai kas bus parašyta ant juokingai atrodančių marškinėlių tiks. Tačiau turėkite omeny, kad  tokią dovaną gavęs žmogus turės apgalvoti - kada ir kur tai bus tinkama nešioti.

Paskelbta prieš 4 met.